BMW 320 SUPER

Publikuar nga BMW 320: 2017-09-16 01:01:12 from Shqipëria 141

Detajet e reklamës

Shitet BMW Seria 3 E90, viti 2007, Ngjyre gri e erret, Kambio Automatike-tronik, Ndizet dhe fiket me buton Start/Stop, Fuqi Motorrike 163 PS, Klima digitale, ABS, DTC, Air bag, Sensor shiu, Larje Feneresh, Sensor dritash, Dritat xenon, kompjuter bordi, frigorifer, AUX audio, komanda ne timon, xhama elektrik, sedilje elektrike, mbyllje qendrore, 2 celsa, 189000 km origjinale, xhama te zinj origjinal, perde mbrapa elektrike, makina esht ne gjendje perfekte motorrike, xhenerike dhe vizuale, mund ta kontrolloni ku te deshironi.Dokumentat te paguara deri ne Shkurt 2018 . Cmimi 9800€ i diskutueshem
Çmimi:

9 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt