BMW 325 nafteTds letra t paguar cmim i diskutueshm

Publikuar nga Bmw: 2017-09-17 13:00:49 from Shqipëria 108

Detajet e reklamës

Makina esht me sherbime t bera nga xheneriket koka moco dhe gomina t reja ska asnj prblm dhe vaj filtra t ndrruara xhama elektrik t 4 kondicioner 143 hp sedilje lekure letrat e bera para nj muaji e shes per arsye se kam bler makin m te re cmimi i diskutueshem flm.0698263474
Çmimi:

1 260 EUR   1 400 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Vlorë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 325

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt