BMW 325xi Benzin+Gaz

Publikuar nga Besard: 2017-09-17 01:00:09 from Shqipëria 115

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje shum mire motorrike dhe gjenerike.Shum e paster si brenda ashtu edhe jasht.Sherbime te kryera ne kohe.Goma 90% te reja me disce 17 origjinale BMW Mpower.Drita led xenon.Komando ne timon.Tapiceri gjysem lekure.Vaj filtra te sapo nderruara.Impajnti gasit i sapo vene me 3 vite garanci.Dokumenta te rregullta Shqiptare te paguara
Cmimi—3600 Euro i diskutushem
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 325

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt