BMW 330xd XDRIVE dhe nderroj seria5 E60 ose X5 E53

Publikuar nga Bmw Xdrive: 2018-05-13 01:01:01 from Shqipëria 134

Detajet e reklamës

BMW 330xd 4x4 XDRIVE per cdo terren, SHUME E VECANTE, kompakte dhe shum e qendrueshme ne cdo rruge

-Instaluar Paket POWER BOX -20% me pak konsum karburanti dhe deri 40% rritje fuqie makines, version i 2014
-xDrive (Sistem Terheqje 4x4)
-192 mij km te bera (origjinale te makines)
- E Zeze, Tapiceri lekure Bezhe
-Kambio Automatike dhe Steptronic, M + / -
-Pilot automatik, shume e rehatshme 5.5l/100km,per rruge te gjata dhe neper qytet
-Timon me komanda, multifunksional
-Pasqyre qendrore anti-verbim
-Mbeshtetese krahu para/pas
-Navigations System: BMW Professional, navigator & satelite
-TV
-Kompjuter bordi
-Indikator i temperatures jashtme
-bagazhier me 6cd
-Mund te lidhet dhe te degjoni muziken e Ipad ,Iphone, samsung etj ne sistemin e makines
-telefon
-dvd dhe usb 32gb (lexon cdo lloj formati audio video)
-dvd me usb 32gb dhe me memory card te kokat e sediljeve te perparme
-KAMERA dhe sensor parkimi
-drita me logo bmw kur hapen 4 dyert
-Automatic AIR CONDITIONER
-6 Airbaig
-Dritare elektrike (x4)
-Pasqyra elektrike & me ngrohje
-me mbyllje sigurie per dyert e pasme per femijet
-TPP (Theft Protection Packet)
-Hapje/Mbyllje e xhamave me pult
-disqe 17 alumini
-sistemi DSC etj. per shfrytzimin e sistemit 4x4 te vetures
-Fener Angel Eyes si te bmw e fundit

-Taksa te paguara deri JANAR 2019 (nuk e kap taksa e luksit sepse eshte nen 3000kubik)

SUPER MJET.

CMIMI 4490 Euro I DISKUTUESHEM


Kembehet kryesisht me ndonje BMW seria 5 E60/E61 530d / 535d diesel , ose BMW X5 E53 3.0d diesel sipas marreveshjeve

Viber / Whatsapp : 0672696966
Mobile / Celular : 0672696966
Çmimi:

4 490 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 330

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt