BMW 520i (benzine/gaz) okazion

Publikuar nga Bmw: 2017-09-15 13:00:41 from Shqipëria 127

Detajet e reklamës

Shitet makina ne gjendje te mire . E ardhur nga zvicera para 4 muajsh. Me impiant gazi Auto Gas Italia ,e shenuar ne leje qarkullimi. Taksa deri ne maj 2018 . Opsione: kseno origjinale, sensor parkimj para dhe mbrapa, sedilje me ngofje , xhama te zinj origjinal etj . Kambio automatike, motorr 2000 . Disqe 18 inc , disqe M origjinale.
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt