Bmw 525d viti 2000 Look M

Publikuar nga Enes: 2017-09-15 01:00:35 from Shqipëria 120

Detajet e reklamës

Shitet bmw 525 viti 2000 , me letrat dhe siguracion paguar per 1 vit , sherbimet jane bere.
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 525

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt