BMW 530 benzine+gaz

Publikuar nga BMW: 2017-09-17 13:00:38 from Shqipëria 135

Detajet e reklamës

Shitet Bmw 530 benzine + gaz. Makinen e kam sjelle personalisht nga Zvicra.
Makina esht Full opsion Tavan xhami panoramik,Navigator i madh me DVD,Tapiceri Bezhe,Perde,Sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje,Sensor parkimi,sensor gomash,Drita Bixeno.
Makina eshte ne gjendje te perkryer mekanike dhe estetike.Impianti gazit eshte Italian i markes Lovato me garanci.Makina eshte shum ekonomike.Sherbimet jan te gjitha te bera. Goma te reja te sapovendosura te 2017. Taksa siguracion te sapoprera i mbaroj ne korrik te 2018.
Vaj Filtra Motorri dhe kambio te sapobera me fatur tek BMW.
Çmimi:

8 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt