BMW 530 okazion

Publikuar nga Orest Bilbili: 2017-11-18 13:00:36 from Shqipëria 229

Detajet e reklamës

shes bmw seria 5 e vitit 2002-2003 kambio automat, disqe 18, goma ne gjendje shume te mire me 230 mije km origjinale te vetat, sensor para dhe pas, pasqyra anti verbuese, xhama blind me hije, baxho xhami, perde ne dyer dhe pas te vetat origjinale, tapiceri ne gjendje shume te mire dhe jashte ska asnje gervishtje.eshte me letra te sapo prera per nje vit. e shes 4300 euro ose e nderroj me makine te se njejtes vlere. ndrrim i mundshem me X5. jam i interesuar per foristrad
Çmimi:

4 300 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lezhë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt