BMW 740Li

Publikuar nga bmw: 2018-02-25 01:00:17 from Shqipëria 226

Detajet e reklamës

Shitet BMW 740Li viti prodhimit 2010 motorr 2993 kubik V6 twin turbo 326 kuaj fuqi , 87000 kilometra origjinale me liber sherbimesh te certifikuara te Harilena Group ne sistemin e bmw online.Makina eshte ne gjendje perfekte mund ta kontrrolloni ku te doni.Nuk e kap taksa luksit ,sedilje lekure elektrike ,ngrohje ftohje para dhe mbrapa ,masazh ,memory , tv , dvd , cd player , bagazhier , tel , dyert me thithje ,comfort access, sensor parkimi + kamera parkimi , 3 kamera , baxho , drita bixenon ,dritat e gjata automatike ,dynamic xenon, marshi qeramik,klima bizonale , TV para dhe mbrapa, integral active steering (prehen dhe gomat mbrapa ) , disqe alumini R20 + gomat te reja michelin,xhama te zinj origjinal , pilot automatik , lane assist, head up display,perde elektrike.Sherbimet te gjitha te bera te Harilena Group BMW ne autostrade me liber sherbimesh dhe faturat perkatse.Dokumenta te paguara deri ne korrik te 2018 me siguracion full kasko.
Çmimi:

25 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 7 / BMW
Modeli: 740

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt