BMW E46 320D 2002

Publikuar nga Alex: 2017-09-17 13:01:08 from Shqipëria 135

Detajet e reklamës

BMW E46 320D 2002, blu e erret, ne gjendje optimale vizuale dhe mekanike, full options:
# xhama elektrik
# timon lekure me komanda
# sedile dhe pasqyra elektrike me mbyllje automatike, memorizim dhe anti-verbuese
# ekran/navigator
# klima automatike
# fener xenon me larje automatike
# fener mjegulle
# sensor parkimi
# mbyllje qendrore me alarm
# disqe alumini 16" origjinale
Çmimi:

3 600 EUR   4 400 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt