BMW sera 5 520i benzine gaz shitet ose nderrohet

Publikuar nga Marseli: 2017-09-17 13:00:30 from Shqipëria 128

Detajet e reklamës

Makine eshte ne gjendje perfekte xheberike dhe motorrike. Letra te paguara deri ne korrik 2018. super ekonime. look M.
Vaj filtra te motorrit dhe kambios te sqpo nderruar
Shitet ose nderrohet +/-
cmimi i diskutueshemÇmimi:

6 300 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 520

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt