BMW seria 3 nafte me klima full opsion

Publikuar nga Bmw: 2017-09-16 13:00:23 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

Shitet per arsyje mos perdorimi ,makina esht me letra te paguara dhe jepet me garanci esht ne gjendje perfekte per informacion telefononi ne nr 0693831100...çmimi i diskutueshem!!!
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 3 / BMW
Modeli: 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt