BMW SERIA 5 2010 Sapo Targuar

Publikuar nga Besard: 2018-12-18 01:02:01 from Shqipëria 87

Detajet e reklamës

Bmw f10 530 diesel 2010 ,me letra te paguara per nje vit ,.Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ,e paster si jashte brenda ,xenon bixenon ,sensor parkimi ,xhama te erret ,baxho ,sendile me ngrohje ,navigator i madh bluetooth dvd ,clima me 2 zona ,etj.
Cmimi—17000 Euro i Diskutushem
Çmimi:

17 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 5 / BMW
Modeli: 530

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt