BMW SERIA 6 FULL OPTION!

Publikuar nga Genti: 2017-09-15 01:00:16 from Shqipëria 138

Detajet e reklamës

BMW E63 -645 CI SMG
Sequential Manual Gearbox
SUPER MAKINE SUPER PILOTAZH!
Fuqia 333 kuaj.
E blere e re dhe eshte perdor nga 1 Person!
Km-91000
Ngjyra jashte-e Zeze.
Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timonit(lart poshte Majtas Dhjathtas)
Drita Mjergulle.
Drita per diten automatike(si te foto).
Salloni-Vishnje me Gri te erret.
Sediljet sport dhe opsione te tjera+izofix.
Sedile me ngrohje dhe me memorje.
Vend qe vendoset skit brenda ne kabine.
Head-up Display(cdo gje nga kroskoti e tregon ne Xhamin e pare Km,navigator etj)
3 celsa per ndezje origjinal.
Sensor parkimi ne ekran dhe tingull para-mbrapa.
Voice Control.
Navigator.
Timoni i levizshem sipas deshires dhe active steering(me 1 rrotullim gomat kthehen komplet dhe shume e vigjilente ne hecje)
Timon me Ngrohje.
Kamio SMG manuale pa freksion dhe me leva ne timon.
Buton Sport(ben ndrimin e marshava shume shpejt).
Dynamic Drive(kjo eshte e vecanta e kesaj makine qe ka stabilitet ne kthesa qe i mer shpejtesi dhe pa humb kontrrollin)
Amortizatoret te 4 jan ven te rinj te BMW HLena.
Disqe freni te rreja /ferrota para e mbrapa te nderuara.
Tavan me xham Panoramik dhe hapet ne pozicionin Lart.
Disqet origjinal KELLENERS 19'.
Goma Bridgestone19' RFT,RUN FLAT TIRE (s'ka nevoje per gome rezerve hecen deri 80km/ore pa asnje problem).
Monitorimi i gomave ne ekran kur humbet ajer.
Para-245/40/19".
Mbrapa-275/35/19".
Servise te bera ne kohen e duhur vetem ne koncesionar.
Muzika Logic7/ipod,cd+bagazhjer me 6CD.
Dokumetat deri shkurt 2018.
Bmw eshte perdor shume mire dhe eshte ne gjendje shume te mire kete e tregojn kilometrat qe ka.

Per me teper info me kontaktoni.
Çmimi:

15 900 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Steptronic / Tiptronic
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 6 / BMW
Modeli: 645

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt