BMW X5-3.0 Diesel-PANORAMA-2005-FULL OPTIONS

Publikuar nga Auto Metaj: 2018-03-04 13:02:17 from Shqipëria 163

Detajet e reklamës

BMW X5-3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2005 , Tavan xhami panorama , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + perthyerje + fryrje + cfryrje , disqe alumini , kliam tronik , navigator , cd player , pedana anesore , komando ne timon , drita kseno , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara deri ne Dhjetor 2018 , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—7700 Euro I Diskutueshem (VETEM ME LEKE PA NDERRIM)
Cel-069 60 60 990---VDFClub---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj

Çmimi:

7 700 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt