Bmw X5 M-packet okazioooonnnnn

Publikuar nga Gysi: 2017-09-16 13:00:43 from Shqipëria 111

Detajet e reklamës

Bmw X5 e 2008 motorr 3.0 nafte.makina esht blere me 0 km dhe esht super full.panoramike,sallon lekure bezhe,drita xenon,bixenon.sedilje me ftofje ngrohje,xhama te zi origjinal,perde anesore nga fabrika,TV.CD,DVD para dhe mrapa.M-packet nga fabrika.makina esht super e vecant sic shihet ne foto.makina me cash esht 18.500 euro.me ndrrim ka cmim tjeter.nuk jam i interesuar per toke apo pallate.ndrrohet vetem me makin me te lire dhe pjesen tjeter lek
Çmimi:

18 500 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt