C 220 CDI BlueEfficiency -Avantgarde-

Publikuar nga Konan Motors: 2018-03-10 13:02:05 from Shqipëria 105

Detajet e reklamës

• C 220 CDI BlueEfficiency -Avantgarde-
• Viti: 2011
• Km. 154.000
• Me dogan te Paguar
• Navigator i madh multifunksional, Dritat Bi-Xenon Intelligent Light System, Led Day-Time, Stopat Mbrapa Led, Sensor Parkimi Para Mbrapa, Clima Tronic, Kambio Automatike Tip Tronic, Pasqyrat Me Palosje, Sedilje Lekure, ISO Fix, Disqet 17 Etj....
Ne Facebook dhe Instagram Konan Motors
Çmimi:

-

Viti: 2011
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: C-Class / Mercedes-Benz
Modeli: C 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt