Citroen DS3 Sport 1.6 Nafte

Publikuar nga Andri: 2017-09-16 13:00:29 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Makina eshte ne gjendje shum te mire .
154000 kilometra origjinale . Makina esht me limitator shpejtsie dhe cruise limit ( limitator shpejtesie per udhetime ) Shume ekonomike dhe e shpejte .
Mundesi Nderrimi
Çmimi:

6 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: DS3

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt