Doogee X5 6000 leke

Publikuar nga Smartphone: 2018-03-01 13:03:10 from Shqipëria 173

Detajet e reklamës

Doogee x5 I perdorur 3 muaj ne gjendje Te mire pune ngjyre e bardhe me ekran Te zi .Me dy sim card sistem Android version 6.0 memorie 10Gb Ram 1Gb ,prodhim i vitit 2016 ,ne gjendje shum te mire pune bateri origjinale cmimi 7000leke plus aksesore karikues dhe kufje /6000 leke
Çmimi:

6 000 LEK   7 000 LEK

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Doogee

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt