Dyqan Me Qera - Elbasan

Publikuar nga +355683110062 2017-06-21 08:41:01 from Shqipëria 152

Detajet e reklamës

Jepet Dyqan me qera me siperfaqe 100 m2,i rregulluar mr kushte kohore,per cdo lloj aktiviteti.

  • Pagesa: 100,000

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Elbasan

  • Adresa: Rruga

  • Lexime: 870 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt