Dyqan me qera ne Shkoder, mbas restorant 'Idromeno' - Shkoder

Publikuar nga +355695292667 2017-06-21 08:40:10 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje apartamenti te ri, me nje siperfaqe prej 51 m² dhe me adrese: rruga Besnik Sykja, te bar-restorant 'Idromeno'.

Dyqani ka nje vetrate te madhe xhami qe sherben per nje reklamim sa me te mire.
Ndodhet ne nje zone me biznese te zhvilluara, dhe ka dalje ne Pedonale dhe tek Ura Dervishbeg.
Dyqani eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi, si parukeri, fast-food, market etj.
Per 1 muaj mund te kthehet ne gjendje funksionale ne baze te nevojave.

CMIMI 12'000 LEKE NE MUAJ (I NEGOCIUESHEM)

  • Pagesa: 12,000 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Shkoder

  • Adresa: Rruga Besnik Sykja

  • Lexime: 187 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt