Dyqan me qera - Tirane

Publikuar nga +355693349348 2017-06-21 08:40:25 from Shqipëria 288

Detajet e reklamës

Dyqani 56 metra katror me banjo dhe dhe ambjent te dyte eshte i restauruar total 100 metra nga rruga kavajes tel 0693349348

  • Pagesa: 35,000 Leke

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale me Qera

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Rruga naim frasheri

  • Lexime: 422 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt