Dyqan ne shitje tek Komuna e Parisit - Tirane

Publikuar nga 0682084206 2017-06-21 08:45:59 from Shqipëria 218

Detajet e reklamës

Shitet dyqan ne zonen e Komunes se Parisit. Dyqani ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe 41 m2. Ambienti perbehet nga nje ambient kryesor dhe nje tualet. Ne brendesi te ambientit gjenden te vendosura dy depozita uji duke siguruar uje pa nderpreje. Ambienti ka fasade te dukshme xhami dhe eshte i pajisur edhe me qepene metalike. Eshte i lokalizuar ne rruge dytesore me shume qarkullim. Tualeti eshte me aspirator. Me dokumenta te rregullta pronesie. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Ambienti mund te jepet edhe me qera 22000 leke ne muaj.

  • Pagesa: 32,600 Euro

  • Kategoria: Dyqane dhe Lokale ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: Komune e Parisit

  • Lexime: 77 here

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt