e class 2010

Publikuar nga Ben: 2018-08-13 13:01:28 from Shqipëria 144

Detajet e reklamës

Mercedes-Benz W212 E 220 BLUEFFICENCY (NAFTE)FULL OPSION-
SALLON LEKURE pana+zeze🚗Vëllimi i motorit, l / cm³: 2.2 / 2148 🚗Fuqia: 170kw🚗Shpenzimet e karburantit Litra/100km: Mesatarja 5.4 litra)
KAMBIO AUTOMATIKE —NAVIGATOR-CD ROM- RADIO FM/AM – USB -BLUETOOTH AUX -DVD—- Paketa "Light&Sight" (Sensor të dritave dhe shiut, "Coming home-Leaving home funksion" —SENSORE PARKIMI PARA & MPRAPA —Sedilet Para me ngrohje —KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+pasagjeri) -Detektues i shoferit te pergjumur shoqeruar me alarm dhe me shenj coofe—PASQYRA FOTOKROMATIKE —LED(DAYTIME) -Drita inteligjente-XENO bi XENON—STOPAT MBRAPA ME LED —PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) —Airbag(SRS), ABS,BAS —ESP( Sistem kundra rrëshqitjes, —DISQE ALUMINI 17inches -Goma 100% new petlas 3 stinet —paket led brenda ne pjesen e brendshme te makines me ngjyra te ndryshme mepaket kontrolli —GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER -DOKUMENTA te rregullta (te paguara per 1 vit) DOGANE E PAGUAR- MAKINA ESHT E targuar
OKAZION!!!!!!!!!!!!!
Çmimi:

13 500 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 220

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt