E Class - AMG - Keyless Go - FULL - OKAZION.....

Publikuar nga Benz Amg: 2017-12-10 13:00:16 from Shqipëria 123

Detajet e reklamës

Shitet E Class Look Amg, Full Options.
Makina disponon: Look AMG origjinal te fabrikes,
ndizet dhe fiket me buton, dyert me buton, xhama te zi origjinal, timon druri, tapiceri EVO 2009, gomat e reja, disce 18 origjinale, navigator, telefon, 223,000 km te vetat (JAM PRONARI I DYTE), dritat ksenon biksenon led, stopat me pika, dy celsa metalik, sherbimet e sapo bera etj etj..................

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe sh e paster. Eshte e vecante ne llojin e saj. Mund ta kontrolloni ku te deshironi. Pranoj edhe nderrime me makine me te re 2006 e lart (ML, S class, E class)
Çmimi:

7 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 320

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt