Elbasan - Fiat Barava

Publikuar nga +355696293823 2017-06-22 11:25:33 from Shqipëria 141

Detajet e reklamës

shiteti fiat brava 1.2 benzin 16 valvula makina esht ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera ferrota para mrapa vaj filta bateria nje muj ka qe esht e ndruar shum ekonomike me letra te paguara per nje vit ma kina esht e paster si mrena dhe jasht shum pak e perdorur cmimi 1400 euro i diskutushem nr tel 0696293823
  • Pagesa: 1,400 Euro

  • Kategoria: Makina-Vetura ne shitje

  • Qyteti: Elbasan

  • Adresa: rruga thoma kalefi

  • Lexime: 196 here
  • Marka: fiat brava

  • Karburanti: Benzin

  • Viti: 1999

  • Kilometra: 180,000

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt