Eshte ne gjendje PERFEKTE, pa shenja perdorimi,

Publikuar nga SAMSUNG: 2017-09-14 13:02:59 from Shqipëria 153

Detajet e reklamës

Me ekran Super Amoled 5.7 inch te madh perdoret gjithashtu me laps
Telefoni eshte shume i shpejt procesor quad core 2.7 me 3 GB RAM!!
Me sistem android te fundit ne 6!

Detajet: Ekran 5.7 inch,Procesor Quad Core 2.7 ghz me 3 GB RAM DDR3,
Kamer 16 MP dhe 3.7 ajo perpara,Memorje 32 GB lejon karte memorje
Çmimi:

207 EUR   230 EUR

Komuna: Elbasan
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 4

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt