Fiat Punto 1.9 dizel

Publikuar nga Zamir: 2017-09-14 13:00:53 from Shqipëria 124

Detajet e reklamës

Fiat Punto 1.9 diesel .Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike .. Letrat kan 2 vjet pa prer.
Çmimi:

1 100 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Pogradec
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt