Ford Fiesta 1.4 Benzin

Publikuar nga Fiesta 📞📞📞: 2017-09-17 13:01:05 from Shqipëria 131

Detajet e reklamës

I sapo ardh dogan te paguar dhe te gjitha dokumentan te paguar per 1 vit..ne gjendje perfekte .per info tel 📞📞📞📞📞
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Fier
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt