Ford Focus 2.0 TDCI model 2008

Publikuar nga 1T AUTO: 2017-12-03 13:01:00 from Shqipëria 158

Detajet e reklamës

Shitet Ford Focus 2.0 TDCI (C-I të kuqe) viti 2007 (model 2008) në gjendje të mirë teknike.

Vetura është e importuar nga Zvicra dhe është Pa Doganë.

Vetura gjindet në Gjakovë - Kosovë.

Ju mirëpresim. +377 44 801 101
Çmimi:

2 444 EUR   3 333 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt