Ford Focus dizel

Publikuar nga eduart ranci: 2017-09-15 01:01:18 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

Shitet Ford Focus 1.8 (1753cc) Tddi e vitit 2004. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanike. Teper ekonomike. Me taksa dhe siguracion te prere deri ne qershor 2018. E gatcme per cdo lloj prove.
Nr.kontakti:
0699415900
0696548424
Cmimi:2400€
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt