Ford Focus tdi

Publikuar nga Besi: 2017-12-02 13:01:17 from Shqipëria 252

Detajet e reklamës

ford fokus tdi me letra te paguara per nje 1 vit makina esht ne super gjendje si mrena dhe jasht.cimi 1900 euro i diskutushem.
Çmimi:

19 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt