Ford turneo 1.8 benzin 2004 me dogan 4+1 nga ch

Publikuar nga Ford: 2017-06-27 13:02:15 from Shqipëria 186

Detajet e reklamës

Ford turneo viti 2004 Motor 1.8 benzine E sapoardhur nga zvicra Me dogan te paguar Xhama te zi original Xhama dhe pasqyra elektrike Me kondicioner mbyllje qendrore me pultGoma te reja Ne gjendje perfekte Ideale per impjant gazi ( e mundur vetem per 500€ impjant gazi I ri me 3 vjet garanci)vetem tel nga persona te interesuar
Çmimi:

3 400 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Tourneo

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt