Gjirokaster - Perdorur 2012 Bmw X5 Xdrive35i Suv

Publikuar nga +3556965453 2017-06-22 11:27:32 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

Kjo 2012 BMW X5 35i eshte ofruar per ju per shitje. Deshironi me shume hapesire? Deshironi me shume stil? Kjo X5 BMW eshte mjet per ju. Ta themi thjesht, ky automjet te gjitha wheel drive eshte eng ineered me standardet me te larta. Gezojne drejtues te permiresuar, pershpejtimin superiore dhe stabilitet ne rritje dhe sigurine gjate vozitjes kete AWD BMWX5 35i. Une te perpiqet per te siguruar makinat e para ne pronesi qe nuk kane nje te ndjehen te para-pronesi. Kjo X5 35i BMW ju lejon te gezojne nje te mire-mbajtur, makina panjolle, si te paster si ajo ishte kur ajo u largua nga fabrika. Trajtoj veten me nje X5 BMW qe e mori ate te gjithe. Pothuajse cdo opsion eshte e mbushur ne kete udhetim te bukur. Shenuar me cilesi te shkelqyera dhe vecorite me te pagabueshme brendshme lekure te rafinuar se shtuar vleren dhe klase per BMW X5 Me shume informacion ne lidhje me 2012 BMW X5: X5 BMW ofron tapiceri per shtate me te teknologjise se larte aftesite on- dhe jashte rruges. Dhe me te gjitha-re styling, si dhe nje mori te Perpunimet, paketa ka bere edhe me te forta. Edhe pse ajo renditet nder SUVs me te shtrenjta ne klasen e saj, eshte nje konkurrent i forte, duke ofruar nje game te gjere te opsioneve te mos gjenden ne Acura MDX, Lexus RX 350 ose Mercedes-Benz M-klase. Ky model vendos veten larg me BMW luksoze dhe te ndertuar me cilesi, standarde makine te gjitha-wheel, motore te reja me te fuqishme.
  • Pagesa: 10,000 Euro

  • Kategoria: Fuoristrada

  • Qyteti: Gjirokaster

  • Adresa: OK

  • Lexime: 1038 here
  • Marka: BMW X5

  • Karburanti: Gaz

  • Viti: 2012

  • Kilometra: 90,000

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt