golf

Publikuar nga golf: 2017-09-15 01:00:21 from Shqipëria 142

Detajet e reklamës

Makina me gjendje te mire motorike dhe xhenerike,eshte e gateshme per cdo lloj prove.
Çmimi:

2 530 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt