golf 4

Publikuar nga sadik: 2017-09-15 01:00:51 from Shqipëria 121

Detajet e reklamës

makina kjo ne fofo. pa as nje shtes apo mangesi.
motorr 1.9 TD(I) tkuqe.
konsumon shume pak. e shpejt saqe as vet sdo e besoni. tapicerin asgjekundi te demtuar e ka akull te mbajtur.
perjashtu nga jasht. qe i ka ren njeqik llustra. nuk ka nevoj per asnje sherbim gjenerik. KM origjinal. e ardhur nga hollanda dhe jam i vetemi pronar i saj ne shqiperi. i negociushem
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kukës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt