Golf plus

Publikuar nga Bledi’s Auto: 2018-01-04 13:00:39 from Shqipëria 162

Detajet e reklamës

SHITET....WOLKSVAGEN GOLF PLUS....VITI I PRODHIMIT 2007....AUTOMATIK TIPTRONIC....CLIMATRONIC ME 2 ZONA....158000 KILOMETRA....XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL NGA FABRIKA....RADIO CD....SENSOR PARKIMI MBRAPA....SENDILJE ELEKTRIKE....SENDILJE ELEKTRIKE....ABS....ESP....8 AIRBAG....LIMITATOR SHPEJTESIE....4 XHAMA ELKTRIK....MAKINA ESHTE ME DOGAN TE PAGUAR....E ARDHUR NGA GJERMANIA....NE GJENDJE TE MIRE SI MOTORRIKE ASHTU DHE XHENERIKE....PER ME SHUME INFO kontakt....0682026627.
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf Plus

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt