HomTom Ht3. 1 GB RAM, 8GB MEMORIE

Publikuar nga Mobile: 2017-09-13 13:01:58 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Telefoni esht ne gjendje shum te mir.
Versioni android 5.0. Shum i per aplikacione fb viber whatsapp etj. Shoqerohet ne kuti me fish dhe karikus
Çmimi:

70 LEK

Komuna: Pogradec
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Homtom

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt