Honday 2.2 Nafte 7800 € Full Option

Publikuar nga Loku: 2018-06-20 13:02:24 from Shqipëria 85

Detajet e reklamës

Shitet Honday Santafe 220 nafte
• Me dogane te paguar
• Ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike
• 174 mij kilometra
• Kamjo Automatike
• Vitit 2007
• Me baxho siper , kamera nga pas , sendilje elektronike me ngrohje meshin i zi ,kondicioner ,
Nevigator te madh dhe 2 ekrane pas sendileve origjinale nga fabrika
• Cmimi 7800 Euro ose mundesi nderrimi !!

Tel 0699508416 Tel 0697590327
Çmimi:

7 800 EUR   9 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Santa Fe

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt