HTC ONE M7! Gjendje Shume te mire

Publikuar nga Kristi: 2017-09-17 13:02:26 from Shqipëria 133

Detajet e reklamës

Shitet HTC ONE ngjyre ARGJENDI , origjinal me sistem android
Version Amerikan,I zhbllokuar per cdo karte shqiptare

Telefoni eshte ne gjendje Shume Shume te mire. GATI PERFEKT!
vjen se bashku me karikusin dhe fishen origjinale

Vjen me ANDROID 5 Lollipop!
Telefoni eshte i gjithi alumin,me ekran 4.7 inch te madh
Shume i shpejte me procesor Quad core 1.7 Ghz dhe 2 GB RAM
Eshte nje nga telefonat me te bukur ne treg,shume kompakt

Detajet: Ekran 4.7 inch,Procesor Quad Core 1.7 ghz me 2 GB RAM DDR3,
Kamer 4 UltraPixel dhe 2.1 ajo perpara,Memorje 32 GB

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

119 EUR   179 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: HTC
Modeli: One (M7)

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt