HTC ONE M9 si i ri Nderrohet

Publikuar nga Htc: 2017-09-14 13:02:17 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shitet htc one m9 gjendje perfekte si i ri. Telefoni ka super parametra 3gb ram, 32gb rom. kamera 20 dhe 4 mpxl. Te dhenat e plota i gjeni ne gsmarena. Mundesi nderrimi 0695176090. Telefoni vjen me xhsm gomine dhe karikues
Çmimi:

260 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: HTC
Modeli: One M9

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt