Huawei P9 Lite gjendje shkelqyer OKAZION !!!!!!!!

Publikuar nga Kevin: 2017-09-15 01:01:44 from Shqipëria 112

Detajet e reklamës

OKAZION!!!!Huawei P9 Lite 3Gb Ram 16Rom 13 mpx dhe 8mpx kamerat me fingerprint(shenjen e gishtit).
Super Telefon gjendje e perkryer shoqerohet me kellef xham mbrojtes dhe karikues perkates,mban bateri 24 ore .
Çmimi:

190 LEK   240 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Huawei
Modeli: Ascend p9

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt