Hyrje Per Shitje 2+1 Siperfaqe107m - Tirane

Publikuar nga 00355682393728 2017-06-21 08:10:17 from Shqipëria 206

Detajet e reklamës

Hyrje per shitje 2+1 siperfaqe107m kush te jet i interesu te kontaktoj ne 00355682393728 dhe 00447460986625 kati i 5 pa ashensor perball shkolles te rruga 5 Maj hyrja esht e rregullt e kompletume me te gjitha mbrenda arsyje emigrimi me hipotek, imel . [email protected]

  • Pagesa: 500

  • Kategoria: Shtepi ne Shitje

  • Qyteti: Tirane

  • Adresa: 5 maj

  • Lexime: 552 here
  • Mobilimi: 0

  • Ambienti: 0

  • Siperfaqa: 0

  • Kati: 0

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt