Hyundai Tucson

Publikuar nga makina: 2017-09-16 13:00:46 from Shqipëria 137

Detajet e reklamës

hyundai tucson viti 2005 nafte e sapoardhur mga italia me dogane te paguar ne gjendje te shkelqyer me 189000 km origjinale xhama te zi origjinal, klima,disqe alumini me goma te reja ,shume e paster nga brenda dhe jashte dhe e mirmbajtur ,makina ka liber sherbimesh etj etj.5000 euro i disk
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Hyundai
Modeli: Tucson

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt