iPhone 5 SI TE RINJ

Publikuar nga Kristi: 2017-09-15 13:02:35 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shitet IPHONE 5 I ZI I i ardhur nga Amerika i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked
pra JO ME CHIP!!
Ka memorje 16 GB Me version te sistemit me te fundit 10.3.1!

Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje perfekte, si i ri!

Per me teper detaje:
http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

Cel. : 0697685926 vodafone club
Çmimi:

129 EUR   179 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt