IPHONE 5S 32GB BLACK

Publikuar nga Juel: 2017-12-29 13:02:02 from Shqipëria 141

Detajet e reklamës

💥💥IPHONE 5S 32 GB BLACK 💥💥
▪️Gjendja - 10/10✔️
▪️Karikus (origjinal) , klluf dhe xham mbrojtes 🎁
▪️Garancia 6 Muaj ✔️
▪️Cmimi: 21.000 Lek✔️
▪️Bejm dhe nderrime📲📱
📍NDODHEMI TEK 21 DHJETORI , PERBALLE ME POLIKLINIKEN NR 9 TIRANE.
(Tel nuk ja refurbesh dhe te pa riparuar)
Çmimi:

210 LEK   240 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt