IPHONE 5S Gjendje shume te mire***LEXO NJOFTIMIN**

Publikuar nga Kristi: 2017-09-15 13:02:40 from Shqipëria 117

Detajet e reklamës

Shitet IPHONE 5S GOLD i ardhur nga Amerika i APPLE
Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked
pra JO ME CHIP!!
Ka memorje 16 GB Me version te sistemit me te fundit 10.3.3
***Telefonit nuk i punon Gjurma e Gishtit. Mbasi morri nje update mbaroi se punuari. Pervec ketij problemi telefoni eshte komplet funksional!***

Vjen me karikues dhe fish origjinale
Telefoni eshte ne gjendje shume te mire, me disa shenja perdorimi.

Cel. : 0697685926(Vodafone Club)
Çmimi:

149 EUR   299 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 5s

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt