iPhone 6

Publikuar nga iPhone 6: 2017-09-14 01:01:38 from Shqipëria 116

Detajet e reklamës

Shitet. 16GB. Kontakt 0676189827 vetem Viber ose WhatsApp. Jo telefonata pasi nr. eshte i perkohshem dhe nuk eshte aktiv.
Çmimi:

380 LEK

Komuna: Shkodër
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt