IPHONE 6 ------360 mije lek

Publikuar nga neti: 2017-08-12 01:00:22 from Shqipëria 250

Detajet e reklamës

Tel jane akull te rinje dhe jane te pa hapur nga ana teknike, nuk jane refurbished.

Vijne me te gjitha aksesore e veta.

Garancia 6 MUAJ

CMIMI 380 MIJE LEK TE PADISKUTUSHEM

VETEM TELEFONATA SERIOZE JU LUTEM

TEL 068 53 15 924.
Çmimi:

360 LEK   400 LEK

Komuna: Durrës
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt