Iphone 6 64gb

Publikuar nga Armando: 2017-10-09 13:01:31 from Shqipëria 195

Detajet e reklamës

Shitet iphone 6 64 gb
Gjendje 10/10 pa asnje gervishje i sapo blere me garanci
Me xham mbrojtes dhe kase
Ngjyra silver
Çmimi:

360 LEK

Komuna: Fier
Prodhuesi: Apple (Iphone)
Modeli: iPhone 6

Reklamë

h-tech.al

Reklamo tani ne unekerkoj.al Dergo Mail

Kërko

Kontakt